Kaubandus/restoranid
Transport
Looduskaunid kohad

Mööda rannikut looklevad rajad ja mitmed joad kutsuvad nautima mereõhku. Lahepere kruntidelt on mereni jalutada vaid mõned kümned meetrid. Lähedal asuv Lahe pank võlub oma kauni vaatega Lahepere lahele. Kui merevesi muutub jahedaks, siis 10-minutlise autosõidu kaugusel Laulasmaal ootab nautlema LaSPA oma vee- ja saunakeskusega. Lähimad lasteaed ja kool asuvad samuti Laulasmaal. Erilised kontserdid erilises Kõltsu mõisas, pakuvad meelelahutust aastaringselt.

 

  • Lahepere elurajoon on planeeritud looduskesksena, milles püütakse säilitada väljakujunenud maastikulist omapära ja piirkonnale omast miljööd ning taimestikku. Eesmärk on loodusess majutada majad just loodust järgides ning seeläbi moodustada privaatne looduslähedane elukeskkond.
  • Elurajoon paikneb Lahepere lahe kaldal ulatudes osaliselt ranna ja kalda kaitsevööndisse. Elurajooni ja ranna vahele jääb Vana-Tallinna mnt, mille kaudu toimub ka juurdepääs elurajoonile ning looduslik haljasriba, mis asub täies mahus Läänemere ranna ehituskeeluvööndis
  • Otse arenduse eest viib trepp kaunile liivarannale. Armastatud Klooga rand asub 5,5 km kaugusel
  • Lähim raudteejaam on Põllküla, mis asub mugava jalgrattasõidu või jalutuskäigu kaugusel 3 km
  • 1km kaugusel Leetse lõkke- ja puhkeala
  • 5 km kaugusel hinnatud Lahepere kodurestoran

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv